Çağrı Merkezi 444 55 60

Karmobil Kabin Adından Çok Söz Ettirecek!

Karmod Plastik, şehir hayatının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak pratik bir ürünü daha piyasaya sürdü. “Karmobil Kabin” isimlendirilen ürün mobil büfeye benzemekle birlikte çeşitli farklılıklar ortaya koyuyor.

Mobil büfe denince akla genellikle bir minibüsün kasasının büfe olarak kullanıldığı çözümler akla geliyor. Yeni oluşturulan kategoriye adını veren “Karmobil Kabin” ise bir aracın kasası veya üstünün düzenlenip hazırlanmasından oluşmuyor. Bu kabin, tamamen bağımsız bir ürün olarak tasarlandı ve üretildi. Ayrıca büfenin yanı sıra çeşitli ürün tanıtım ve satışının yapıldığı bir stand, bilet gişesi gibi ihtiyaçlar için de birebir.

karmobil-kabin-modelleri-1

karmobil-kabin-modelleri-2

karmobil-kabin-modelleri-3

Karmobil Kabin, ergonomik yapısıyla kullanışlı bir iç alana sahip. Ancak fiziki olarak çok fazla bir alan kaplamıyor. Oval hatları ürüne estetik bir görüntü veriyor. Ürün, yere sabitlenebilir bir aparatıyla da daha kolay bir kullanım sağlıyor. Kabin, ihtiyaca ve kullanım amacına göre tekerlekli ve tekerleksiz olarak üretilebiliyor. Ön tarafında sürgülü pencere, yan tarafında sabit pencere, diğer yanında ise kabinin kapısı bulunuyor.

18 Ocak 2022
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×