Çağrı Merkezi 444 55 60

Tonluk Su Depoları

Polietilen Depolar
1 Tonluk Su Deposu
Polietilen Depolar
2 Tonluk Su Deposu
Polietilen Depolar
3 Tonluk Su Deposu
Polietilen Depolar
4 Tonluk Su Deposu
Polietilen Depolar
5 Tonluk Su Deposu
Polietilen Depolar
6 Tonluk Su Deposu
Sıkça Sorulanlar
Polietilen tonluk su deposu nasıl bir alana kurulabilir?
Tonluk tanklar, çok büyük ebatlarda olabildiği için boyutları kapsamında bir alan ayırılması gerekmektedir. Depolanan içeriğin sağlığı açısından mümkünse kurulacak alanın kapalı bir alan olması ve direkt olarak Güneş’e maruz bırakılmaması önerilmektedir. Ayrıca alanın temiz ve güvenli olması, haşerelerden arındırılmış olması önerilir.
Polietilen tonluk su depomu hangi periyotta temizlettirmeliyim?
Tonluk bir deponun içerisinde depolanan içeriğe bağlı olarak bir temizlik periyodu belirlenmesi gerekmektedir. En kötü ihtimaller kapsamında bir depo yılda iki kez temizlenmelidir. Fakat hassas veya gıda depolaması yapılıyorsa, her tahliyeden sonra deponun temizlenmesi gerekmektedir. Çünkü gıda gibi içeriklerin, tahliyeden sonra depo dibinde tortular kalmaktadır. Bu tortular zaman içerisinde çürüyerek, depolanan yeni içeriğe zarar verebiliyor. Bu sebepten ötürü her kullanımdan sonra temizlenmesi önerilmektedir.
Polietilen tonluk su depomu nasıl temizleyebilirim?
Tonluk bir depo, çok büyük ebatlarda olabildiği için temizliği zorlayabiliyor. Fakat bu depoların boğaz tasarımı, temizliğini kolaylaştırması açısından çizilmiştir ve rahatça fırça veya tazyikli su ile temizliğini yapabilirsiniz. İçeriğin sağlığı için ağır kimyasal taşıyan ve kokulu olan temizleyicilerin kullanılmaması önerilmektedir. Kullandığınız polietilen tonluk su depomun tamiri yapılabilir mi? Halihazırda kullanmış olduğunuz depolar, büyük hacimlerde olsa dahi birçok sebepten ötürü delinmiş veya çatlamış olabilir. Hasar görmüş depolarınızın tamiri üretim tesislerimizde, tasarım bütünlüğü bozulmadan, imal edilmiş olduğu hammadde kullanılarak yapılmaktadır. Bizlerden satın almış olduğunuz depolar, imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantilidir.
Polietilen tonluk su depomu evime nasıl bağlayabilirim?
Bütün depolama ürünlerimiz gibi tonluk depolarda manşon ile birlikte üretilmektedir. Deponuzda bulunan manşonu, ev tesisatınıza bağlayarak deponuzda bulunan içeriği evinizde kullanabilirsiniz. İsterseniz, manşon kısmından çekebileceğiniz bağımsız bir tesisat ile kullanabilirsiniz.
Hangi polietilen tonluk su deposunu tercih etmeliyim?
En doğru tercihi yapmak, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmektedir. Sizlerin ihtiyacı olan depo hacmi, depolamak istediğiniz içerik ve kullanım alışkanlıklarınız en doğru depoyu seçmeniz doğrultusunda cevaplanması gereken sorulardır. Sizlerde müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek en hızlı biçimde, en doğru depoyu bulabilirsiniz.
Polietilen tonluk su depomun içerisinde gıda depolayabilir miyim?
Tonluk depolar, çok büyük hacimlerde olduğundan içerisinde hemen hemen her şey depolanabiliyor. Gıda depolaması için uygun tanklardır. Polietilenden üretildikleri için gönül rahatlığı ile içerisinde gıda depolaması yapabilirsiniz.
Bana veya markama uygun olan polietilen tonluk su deposunu nasıl bulabilirim?
En uygun depoyu bulmak, çalışma prensipleriniz doğrultusunda, ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir. Sizlerin çalışma prensipleri, ihtiyacınız bulunan depo hacmi ve depo içerisinde depolamak istediğiniz içeriğe göre en uygun depo modeli değişmektedir. Sizlerde müşteri temsilcilerimizle görüşerek, en uygun depoyu bulabilirsiniz.
Polietilen tonluk su deposu zararlı ışınları içerisine alıyor mu?
Üretim esnasında kullandığımız tüm malzemeler son derece kaliteli malzemelerdir. Tonluk bir depo, polietilen malzeme ile üretildiği için depo içine zararlı ultraviyole ışınları almazlar. Böylece depo içerisinde sağlıklı bir ortam oluşturulmuş olur.
Polietilen tonluk su deposu hangi hammadde ile ve nasıl üretilir?
Tonluk depolar, içeriğe bir zararı olmayan polietilen hammadde ile üretilmektedir. Tonluk kalıplar yardımıyla monoblok yani, tek parça halinde ek veya perçin olmaksızın üretilmektedir. Size en uygun depoyu bulabilmek için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×