Çağrı Merkezi 444 55 60

3 Tonluk Su Deposu

3 Tonluk Su Deposu

3 tonluk su deposu son yıllarda çevremizde gördüğümüz hemen hemen gördüğümüz her alanda kullanılıyor. Bunun en büyük sebebi ise bu tankların kullanışlı olmasıdır. Bu tanklar son zamanlarda da oldukça gündeme gelir. Özellikle şehirden kırsal yaşama geçiş yapan insanlar arasında. 3 ton su deposu fiyatları ve kullanıcısına sunduğu pek çok avantaj sayesinde de çok popüler olmuştur. 
 
3 tonluk su deposu aklımıza gelen her alanda kullanılabilir. Öyle ki evlerimizin hemen hemen her yerinde, sanayilerde hammadde veya üretilen malların nakliyesi, ve muhafazında oldukça fazla kullanılmaktadır. Ayrıca benzer özellikler taşıyan ve yine 3 tonluk hacmi bulunan polietilen silo depo modellerini de inceleyebilirsiniz. Konik tasarımı sayesinde içeriğin tam boşaltımı sağlanabilir. Kapaksız ve kapaklı tasarımlar bulunmaktadır. Kapaksız tasarımlar genellikle tahıl depolanması için kullanılabilir. Ayrıca ayakları bulunduğu için de oldukça sterildir. 1.000 litre ile 10.000 litre ebatlarında kapaklı ve kapaksız model çeşitliliği mevcuttur. 
 
3 tonluk su deposu seçeneklerinin genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda görmekteyiz ki; bir sıvının, gıdanın veya bir kimyasal maddenin, karışımın depolanıp, muhafaza edilmesinin ardından ihtiyaç anında tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır.

3 Tonluk Plastik Su Deposu Fiyatları

3 ton su deposu çeşitleri Dünya’daki çoğu metropolde yağmur toplama sistemlerinde ve kırsal alanda ilaçlama ve sulama amacıyla yaygın olarak kullanılmaktadır. Öyle ki 3 tonluk su deposu özellikleri arasında önemli olanlardan bir tanesi de son teknoloji üretim sistemleri kullanılarak üretilmesidir. Bu sayede bu tanklar daha sağlam olurlarken daha uzun ömürlü olmaktadır. Bunların yanı sıra bütün 3 ton su deposu modelleri ve ürettiğimiz tüm ürünler iki yıl boyunca Karmod garantisi altındadır. Bu yüzden 3 tonluk su deposu fiyatları daha ayrıcalıklı hale gelmiş olur.
 
Her sene olduğu gibi bu senede 3 tonluk plastik su deposu fiyatları belirlenirken, markaların bütçeleri göz önünde bulunduruluyor. Çünkü son yıllarda çeşitli sebeplerle yaşadığımız kur dalgalanmalarından ötürü piyasadaki pek çok ürünün fiyatı yükseliyor. Bütün ürünlerin fiyatlarının yükselmesine rağmen 3 tonluk su deposu fiyatları halen ekonomik ve halen ulaşılabilirdir. Ayrıca 1986 yılından bugüne kadar olan tecrübemiz ile teknoloji birleşince 3 tonluk plastik su deposu fiyatları oldukça ekonomik kalmaktadır.

3 Ton Su Deposu Hammadde Özellikleri

3 tonluk su deposu özellikleri arasında deponun üretildiği hammaddesini anlamak gerekiyor. Öncelikle bilmelisiniz ki polietilen 3 tonluk su tankı fiyatları en uygun fiyat etiketine sahip depo kategorisindedir. Polietilen, kimya dilindeki asıl ismi ile düşük yoğunluklu polietilen ile üretilir. Bir ürün plastikten üretiliyor denince insanlar hemen satın almaktan geri durabiliyor. Polietilenin, uluslararası düzeyde kabul görmüş gıdaya uygunluğu olduğu için geri durmanıza gerek yoktur. Böylece 3 ton su deposu fiyatları da uygun olması sayesinde bu tankları satın alıp, içerisinde yenilebilir ve içilebilir içeriklerinizi depolayabilirsiniz.
3 tonluk su deposu fiyatları ekonomik olmasının yanı sıra, bu depolar üretilirken kalitesiz hammadde, tanka zarar verebilecek maddeler veya renklendirici kullanılmaz.

Bu sayede 3 ton su deposu fiyatları daha uygun kalırken, daha dayanıklı olurlar.
Polietilen 3 tonluk su deposu ölçüleri kapsamında incelediğimizde her yere sığabileceğini görmekteyiz. Tabii her depo tasarımında 3 tonluk su deposu ölçüleri enlem ve boylam ölçüleri değişebiliyor. Tankların hacmi ise depolanan içeriğe göre belirlenmektedir. Bu depolar ile ilgili bilmeniz gereken en önemli özelliklerden bir tanesi de bu depoların yüksek ultraviyole ışın dayanımıdır. Güneş’in zararlı ışınlarını içeriye almayan bu tankların içerisinde yosun veya mantar oluşumu görülmez.
3 Ton Su Deposu Teknik Özellikleri
En çok araştırılan konulardan birisi olan 3 tonluk su tankı fiyatları konusundan sonra en çok araştırılan konu teknik özellikleridir. Depoların içerisinde hemen hemen her şeyi depolayabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken tek nokta içeriğin ısısıdır. Bu tankların çalışma sıcaklık oranları en sıcak +50’dir.

Oldukça uygun olan 3 ton su deposu fiyatları yanı sıra, teknik özelliklerini detaylı bir şekilde mercek altına aldığımızda görmekteyiz ki; polietilen tanklar gıda içeriklerin depolanmasına tam uygunluk sağlaması için tasarlanır. Üretimde kullanılan tüm malzemeler de gıdaya zarar vermeyen malzemelerdir. Bu doğrultuda baktığımızda depoların kapak kısmında vidalı polietilen kapaklar kullanılırken manşon kısmında ise pirinç manşon kullanılır. Buna ek olarak manşon kısmına istediğiniz bir çeşmeyi takabilme olanağı sunar. 


Bu tankların içerisine depoladığınız içerikleri daha iyi kategorize etmeniz için istenilen herhangi bir renkte üretimi yapılabilir. Sizlerde çok avantajlı ve uygun fiyatlı bu depolardan faydalanmak ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
 
 

Benzer Ürünler
Tonluk Su Depoları
1 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
2 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
4 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
5 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
6 Tonluk Su Deposu
Renk Kodu Seçiniz
Teklif Al
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×