Yeraltı su depoları, alan tasarrufu konusunda kesinlikle doğru bir seçimdir, ayrıca hidrofor ve pompa seslerinin duyulması mümkün değildir. Tankların açık alanda izole edilmeksizin; soğuk alanda kullanılan su depoları tahrip görmesi ve patlama ihtimali yüksektir.

Yer altına uygun özelliklte 100 ton yatay polyester fiberglass tank üretimimiz mevcuttur. Yüksek mukavemetli yer altı su depolarımız ülkemizde yoğun talep edilen ürünlerimiz başında gelmektedir.

Toprak altı şartlarında uzun yıllar çürüme yapmadan sorunsuz, güvenle kullanılacak fiberglass polyester tanklar, üretim kalitemiz ve tecrübe gerektiren özel çözümlerimizle benzerlerine göre üstün özelliklerdedir. Toprak altı fiziki şartları düşünülerek özel mukavemette üretilen depolarımız özel kapak ve transfer sistemine sahiptir.

Nakliye kolaylığı ve projelendirildiği yere göre demonte kurulum özelliğinde de üretilebilmektedir. Yeraltı su depolaması, yağmur suyu depolaması, her türlü arıtma ve endüstriyel atık depolamasında, Karmod kalite güvencesiyle, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

" Toprak Altı Depolar Talep Formu "

© 2018 Su Deposu Tüm hakları sakldır.