Ankara Su Deposu

Ankara su deposu hizmeti

Ankara, İç Anadolu bölgesinde kalan ve Türkiye’nin başkenti olan ilimizdir. Bulunduğu konum ve sosyal ekonomik durumu ile önemli bir merkez halindedir. Karmod Plastik olarak yüksek kaliteli, ileri teknolojiye sahip ve modern su barındırma depoları üretmek, Ankara su deposu tedarikçisi olmak bizim için bir misyondur.

Ankara su deposu üretimlerinde yüksek hassasiyete sahip depolar imal ediyoruz. Firmamızın aynı fabrika içerisinde plastik, polyester, paslanmaz hammadde ve malzemelerden her ihtiyaca göre depo üretmesi Ankara su deposu tedariki için ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Uygun satış fiyatları ve kalitesi yüksek ürünleri ile sizlere her sıvı depolama ihtiyacınız için çözüm sunuyoruz.

Ankara konumu itibari ile ikliminde farklılıklar göstermektedir. Genelde kış aylarında yoğun ve dondurucu soğuğun etkisi oldukça fazladır. İç Anadolu bölgesi ikliminin belirgin özelliklerini yaşayan ilimizin kuzey bölgelerinde Karadeniz ikliminin ılıman ve yağışlı havaları görülmektedir. Haziran, Temmuz ve özellikle Ağustos aylarında en sıcak günlerini yaşamaktadır. Farklı iklim şartları ve hava koşulları yaşan şehrimiz kullandığı depolama tanklarında kaliteye bu yüzden önem vermektedir. Karmod Plastik olarak Ankara’nın tüm şartlarını biliyor ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak Ankara su deposu üretimlerinde en üst kaliteyi sağlıyoruz. Bireysel kullanımlarda, sanayi alanlarında, tarım arazilerinde ve istediğiniz her alanda Karmod Plastik’in sağladığı Ankara su deposu kalitesini tercih edebilirsiniz.

Ankara su tankı

Çalışmayı, doğayı ve ülkemizin güzel insanlarını seviyoruz. Her açıdan dürüst ve yenilikçi olmayı ilke ediniyoruz. Bunun bilinci ile Ankara su tankı üretimlerinde insan sağlığını ve çevreyi korumayı ilk koşul olarak kabul ediyoruz. 1986 senesinden beri Türkiye’nin tüm illerinde ve özellikle Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde su deposu üreticisi olarak hizmet veriyoruz. Fabrika satış ofislerimiz, hızlı sevkiyat avantajımız, cazip fiyatlarımız, avantajlı kampanyalarımız ve en önemlisi olan satış sonrası teknik desteğimiz ile her zaman Ankara su tankı satışlarında yanınızdayız.

Ankara su tankı ve su deposu çeşitleri yapı itibariyle farklı algılanabilmektedir. Esasında iki ürün çeşidimizde aynıdır. Su tankı kelimesi genel olarak yüksek tonajlara sahip ürünlerde kullanılmaktadır. Fakat 50 litre su tankı veya 100 litre su deposu kelimeleri aynı ürünleri anlatmaktadır. Ankara su tankı üretimlerinde 50 litreden 100 ton kapasiteye kadar plastik, polyester ve paslanmaz malzemeler kullanılarak üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yoğun olarak plastik su deposu Ankara satışlarında yoğun talep olmasına karşı polyester su deposu Ankara satışlarımızla da 100 ton kapasiteye kadar depolama çözümlerinde hizmet sağlamaktayız. Polyester hammadde ile üretilen depolarımız özellikle sanayi alanlarında, fabrikalarda veya yoğun kullanım suyu ihtiyacının olduğu alanlarda tercih edilmektedir. Toprak altı ve toprak üstü çözümlerimiz farklı alanlarda depo barındırma işlemi için uygundur. Bu sayede toprak altında depoyu muhafaza ederek alanlarınız içerisinde yer kazanımı sağlayabilirsiniz.

Ankara plastik su deposu çeşitleri

Plastik depo modellerimiz ile Ankara su deposu fiyatları bakımından çeşitli avantajlar sunuyoruz. LLDPE polietilen hammadde kullanılarak üretilen depolarımız çeşitli kullanımlara uygundur. Tam geri dönüşüme uygun olan hammaddemiz ile Ankara plastik su deposu uzun yıllar güvenle kullanıma uygundur. Aynı zamanda plastik depo ürün grubumuz “food grade” denilen gıda temasına uygun yapıdadır. Sağlıklı bir şekilde içme suyu, sıvı veya katı gıda barındırmasına imkan sağlamaktadır.

Özellikle 5 tonluk su deposu fiyatları Ankara ilçelerinde ekonomik avantajı ile yoğun olarak tercih edilmektedir. 50 litreden 25.000 litre kapasiteye kadar üretilen depolarımız U.V. stabilizanlı yapısı sayesinde güneş ışınlarına karşı yüksek dayanıma sahiptir. Sıvı depolarını üretmek kadar içerisindeki sıvının yüksek hassasiyetle korunmasını sağlamak da önemlidir. Ankara plastik su deposu üretimlerinden satışına kadar bu konuya büyük önem vermekteyiz.

Ankara su deposu dikey silindirik, yatay silindirik ve prizmatik köşeli tasarımlara sahip olarak imal edilmektedir. Yataydan dikeye her modelin kendine özgü avantajları ve kullanım alanları bulunmaktadır. Hepsinin en önemli ortak özelliği dayanımı, kalitesi ve insan sağlığını koruması olarak öne çıkmalarıdır. Ergonomik tasarımı ve pürüzsüz yüzey yapısı ile farklı renklerde üretimleri yapılmaktadır. Ankara plastik su deposu seçiminizde ister beyaz ister mavi isterseniz de turuncu gibi farklı renklerde üretim yaptırabilirsiniz. Katmanlı üretim tercihi ile 2 katman, 3 katmak veya 4 katmanlı üretim seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara plastik su deposu modelleri

Ankara su deposu fiyatları sunmuş olduğu cazip teklifleri ile yatay silindirik olarak 200 litreden 5 ton kapasiteye, dikey silindirik olarak 50 litreden 25 ton kapasiteye, prizmatik köşeli olarak 100 litreden 500 litreye kadar farklı ihtiyaçlarınız için çeşitli ara ölçülerde imal edilmektedir. Ankara plastik su deposu ayrıca yüksek tonajlarda imal edilen ürünlerde estetik kaburga tasarımlarına sahiptir. Dayanımı ve estetiği artıran kaburga tasarımları farklı depolarımızda kullanılmaktadır. Tüm depolarımızda gıda temasına uygun vidalı plastik kapak kullanılmaktadır. Doldurma ve boşaltma işlemlerinde kapak tasarımı ile büyük kolaylıklar sağladığı gibi kullanımı da son derece basittir. Ankara su deposu, sıvı tanklarındaki giriş çıkış yuvaları bakımından her ürününde standart olarak pirinç manşon yuvasına sahiptir. Aynı zamanda plastik ve paslanmaz manşon yuvaları müşteri tercihine göre depolarımız üzerine takılabilmektedir.

Karmod Plastik üretimi Ankara plastik su deposu ürünlerinin yukarıda belirtmiş olduğumuz özelliklerinin yanında öne çıkan daha birçok avantajı bulunmaktadır. Depoların her biri alanında uzman personeli, Avrupa’dan özel olarak getirilen 1. kalite hammaddesi ve yüksek kaliteli rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Ankara paslanmaz su deposu modelleri

Paslanmaz sac kullanılarak üretilen depolar Karmod Paslanmaz departmanımızın uzmanlığı ile aynı fabrika içerisinde üretilmektedir. 500 litreden 100 ton kapasiteye kadar Ankara paslanmaz su deposu üretilmektedir. Farklı tasarım ve ara ölçülerdeki modellerimiz ile dikey, yatay, prizmatik köşeli olarak üretim imkanı bulunmaktadır.

Ankara su deposu her sektöre ve bireysel kullanıma uygun olarak tasarlanıp üretilmektedir. Su depolaması ile birlikte endüstri tesisleri içerisinde süt, sıvıyağ, meyve suyu, sirke, pekmez, çikolata gibi gıda ürünleri, asit ve mazot gibi kimyasal içerikli sıvılar Ankara paslanmaz su deposu çeşitleri içerisinde muhafaza edilebilmektedir.

Ankara paslanmaz su deposu modelleri

Paslanmaz depolama tankları pürüzsüz ve parlak bir dış yapıya sahiptir. Özel olarak insan gücüyle imal edilen ürünler uzman personellerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmaktadır. Depoların taşıyıcı ayaklarından depo dışı merdivenine, özel kapak yapısından giriş çıkış yuvalarına kadar paslanmaz malzeme kullanılmaktadır. Ankara paslanmaz su deposu tercihlerinizi önemli kılan bir diğer özellik ise temizlik ve bakım işlemlerinin kolay olmasıdır. Evsel kullanımlardan endüstri tesislerinde kullanıma kadar cazip seçenekler sunmaktadır.

Ankara paslanmaz su deposu her açıdan zengin bir yapıya sahiptir. Yerinde kurulum avantajı ile ayrıcalık yaratmaktadır. Yüksek tonajlı depolara ihtiyacınız var fakat deponun kurulacağı giriş alanı çok dar… Bunun için giriş alanını yıkmanız gerekmiyor. Karmod Paslanmaz olarak basit ve pratik bir çözüm sunuyoruz. Ankara paslanmaz su deposunun her modelinde parçalı üretim imkanı bulunmaktadır. Deponun her parçası fabrikamızda üretilmekte ve kurulum yerine bu şekilde getirilmektedir. Alanında uzman personellerimiz ile deponun kurulacağı alanda argon kaynağı ile birleştirme işlemleri yapılmakta ve deponuz tek parça haline getirilmektedir.

Ankara su deposu fiyatları ile her modelde ve malzemede üretim yaptırmak için hemen fiyat alabilirsiniz. En hızlı ve kaliteli çözümler ile Ankara su tankı çözümlerimiz sizler için hizmet vermektedir.

Ankara su deposu fiyatları

Hem ürünüm kaliteli olsun hem de fiyatı uygun olsun diyorsanız doğru adrestesiniz. Ankara su deposu fiyatları ile fark yaratıyoruz. Her ürün grubumuzda cazip fiyatlar ile müşterilerimize çözümler sunuyoruz. Ankara su deposu fiyatları sayesinde projelerinizi ve hobilerinizi ertelemeyin. 2020 senesinden beri yaşadığımız pandeminin ve savaşların etkisiyle beraber birçok sanayi firmasının projeleri ertelendi. Biz firma olarak depolama ihtiyaçlarınızı biliyoruz. Ankara su deposu fiyatları ile hızlı satış ve sevkiyat imkanları sunuyoruz.

Su depoları Ankara içerisinde birçok farklı modeli barındırıyoruz. Dikey, yatay ve prizmatik modellerde ürettiğimiz Ankara su tankı ürün yelpazemiz her modelde farklı fiyat avantajlarına sahiptir. Kapasitesi, modeli ve ebadına göre Ankara su deposu fiyatları çeşitlilik göstermektedir.

Son günlerde oldukça fazla gündemde olan su depolama ihtiyaçları için Karmod Plastik herkese kolaylık sağlamaktadır. Şık yapısı, ergonomik gövdesi ve uzun seneler güvenle kullanım imkanı sunan depolarımız yoğun olarak ilimiz içerisinde satılmaktadır. Eğer Ankara su deposu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Polietilen Dikey Depolar 1000 Litre Dik Su Deposu 1000 Litre Dik Su Deposu | Detaylı Gör 1 Ton
Polietilen Dikey Depolar 5000 Litre Dik Su Deposu 5000 Litre Dik Su Deposu | Detaylı Gör 5 Ton
Polietilen Silo Depoları 5000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu 5000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu | Detaylı Gör 5 Ton
Polietilen Toprak Altı Su Deposu 5 Ton Toprak Altı Polietilen Foseptik Tankı 5 Ton Toprak Altı Polietilen Foseptik Tankı | Detaylı Gör 5 Ton
Polyester Yatay Su Deposu 40000 Lt Yatay Polyester Su Deposu 40000 Lt Yatay Polyester Su Deposu | Detaylı Gör 40 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 10 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 10 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 10 Ton
Sepetinizde şuan ürün bulunmuyor!