Edirne Su Deposu

Su deposu denince akla hemen Karmod Plastik olarak uzman ekibimiz ile birlikte ürettiğimiz depolama ürünleri gelmektedir. Uygun olan Edirne su deposu fiyatları ve kullanıcısına sunduğu pek çok avantaj sayesinde yerel halk tarafından hemen benimsenmiştir.

Çevremizde çok sık bir şekilde gördüğümüz Edirne su deposu ürünlerimiz, hemen hemen her ihtiyaca çözüm olabilmesi için çeşit çeşittir. Benzer özellikler taşıyan Çanakkale su deposu ürünlerimiz de kullanıcısına çok fazla avantaj sağlamaktadır. Edirne’nin aksine Çanakkale’de genellikle depolar bireysel kullanım amaçları doğrultusunda kullanılmaktadır. Edirne konum olarak Tekirdağ gibi sanayi bölgesinin yoğun olduğu bir bölgeye yakın olduğundan bu bölgede de sanayi kullanımı yani kurumsal kullanım amaçları doğrultusunda kullanım oldukça fazladır.

Bölgenin iklim koşullarına baktığımızda ise ağırlıklı olarak Karadeniz ikliminin bölgeye hakim olduğunu görmekteyiz. Bol yağış alan bölgede longoz ormanları bulunuyor. Bu sebepten ötürü bireysel kullanım açısından genellikle basit bir sistemle yağmur toplama sistemleri de kurulmaktadır. Genellikle bu sistemler yüzey temizliği ve bitki sulama gibi amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Edirne su deposu ürünlerimizin sanayi kullanımına baktığımızda ise üretim bantlarından çıkan içeriklerin veya üretilen hammaddelerin depolanarak nakliye edilmesi amacı ile oldukça fazla kullanıldığını görmekteyiz.
İster bireysel isterse kurumsal kullanım olsun Edirne su tankı ürünlerimiz genellikle açık alanda kullanılırken, çoğunlukla da kapalı bir mekanda kullanılmaktadır. Nakliye amacı hariç ister sıfır isterse 2 el su deposu Edirne bölgede kapalı bir alanda muhafaza edilmesi ve kullanılması önerilmektedir.

Edirne Su Deposu Fiyatları

Edirne su deposu fiyatları avantajları saymakla bitmez. Fakat son yıllarda piyasa dengeleri oldukça fazla değişmiştir. Bu durumun pek çok sebebi bulunmakla birlikte, Edirne su deposu fiyatları oldukça uygundur. Fakat ekonomik kriz gereği pek çok ürünün fiyatı da her geçen gün yükselmektedir.
 
Edirne su tankı ürünlerimiz kullanıcısına kattığı değerler sonucunda ortalama bir sene içerisinde ödemiş olduğu maddi değeri amorti etmektedir. Edirne su deposu modelleri arasındaki polietilen tanklar genellikle ev kullanımında çok fazla kullanılırken, polyester tanklarda genellikle sanayilerde çok fazla kullanılmaktadır. Bu bir ayırım değil, ev kullanımı amaçları doğrultusunda da polyester tanklar, sanayilerde de polietilen tanklar kullanılabilir. Paslanmaz çelikten üretilen tanklar ise en sağlam depo kategorisindedir. Edirne su deposu modelleri arasında içerisinde her şeyin depolanabildiği tanklar, paslanmaz tanklardır.
Polietilen tanklar en uygun fiyat etiketine sahip tanklardır. 2 el su deposu Edirne bölgede de uygun bir fiyat ödeyerek sahip olunabiliyor. Fakat 2. el alırken depo yüzeyini iyi kontrol etmelisiniz. Depoda kalite arayan insanlar ise ikinci el depo alsalar dahi depo üzerinde Karmod logosunu aramaktadır.

Edirne Su Deposu Modelleri

Edirne su deposu modelleri tasarım açısından oldukça çeşitlidir. Çeşitli olmasının sebebi AR-GE çalışmaları kapsamında belirlenen tüketici ihtiyaçlarına çözüm olmasıdır. Edirne su deposu fiyatları da modelden modele değişkenlik göstermektedir.
Yatay olan Edirne su deposu özellikleri daha çok karavan, tır ve yat gibi seyyar araçlarda kullanılırken. dikey tanklar daha çok sanayilerde üretim bantlarında ve üretilen içeriklerin nakliyesinde kullanılmaktadır. Toprak altı tanklar ise mazot, yakıt ve foseptik deposu amaçları doğrultusunda kullanılmaktadır. Silo tanklar ise konik yapısı sayesinde tam boşaltıma izin verdiği için tahıl depolamasında ve deterjan ve glikoz kimyasal maddelerin depolanması amaçlarında kullanılmaktadır. Turşu depoları ise spesifik olarak salamura işlemleri için kullanılmaktadır.

Edirne Su Deposu Özellikleri

Edirne su deposu özellikleri arasında en önemli özellik depoların üretim şekilleridir. Bu tanklar üç farklı hammadde kullanılarak üretilmektedir. Bu hammaddeler ÜR-GE çalışmaları kapsamında belirlenmiştir. Bu hammaddeler polietilen, polyester ve paslanmaz çeliktir.
Polietilen tanklar, monoblok yani tek parça halinde üretilmektedir. Tek parça üretimi sayesinde ek ve perçin bulunmaz bu sayede daha sağlam ve uzun ömürlü hale gelirler. Polyester tanklar ise polyester reçine ve cam elyafın birleşmesinden elde edilen malzemenin özel yapıştırıcılar kullanılarak birleştirilmesi ile üretilir. Kırklareli su deposu ürünlerimizde benzer özelliklere sahiptir ve aynı şekilde üretilirler. Paslanmaz tanklarda ise krom ve çelik karıştırılarak elde edilen malzemelerin argon kaynağı ile birleştirilmesi sonucu üretilmektedir. Edirne su deposu ürünlerimizin üretim şekilleri ve tasarım olarak üstünlükleri bulunmaktadır. Polyester ve paslanmaz tankların üstünlükleri ise yerinde montaj avantajı olmasıdır.

Edirne'de Su Deposu Kullanım Alanları Nasıl Olmalı

Edirne su deposu ürünlerimiz hem bireysel hem de üretim ve kurumsal alanda pek çok amaç doğrultusunda kullanılabilmektedir. Bireysel kullanımda turşu ve yağmur toplama sistemleri kurulmaktadır. Kurumsal kullanımda ise sanayilerdeki üretim bantlarından çıkan içeriklerin korunması ve nakliyesi amaçları doğrultusunda kullanılmaktadır.

Sepetinizde şuan ürün bulunmuyor!