Çağrı Merkezi 444 55 60

750 Litre Dik Depo

Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 21 kg
  • Genişlik / Çap 77 cm
  • Yükseklik 185 cm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 750 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

Depolama ürünleri, günümüzde her alanda kullanılmaktadır. 750 litre kullanım hacmine sahip modelimiz hem evlerde hemde sanayilerde oldukça fazla kullanılmaktadır. Nitekim modelimiz su deposu kategorisinde yer almaktadır. Dik tasarıma sahip depolama ürünleri genellikle endüstriyel alanda kullanılmaktadır. Bu noktada bazı içeriklerin taşınması veya içeriğin üretim aşamasında oldukça önemli bir yer tutmaktadır. 

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte 750 litre modelimizin de kullanım alanı oldukça genişlemiştir. Nitekim genel olarak kullanım alanlarına baktığımızda ise herhangi bir içeriğin korunması için depolanması ve isteniyorsa içeriğin bir yerden farklı bir yere taşınması, ihtiyaç duyulduğunda içeriğin tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Polietilen 750 litre dik depo modelimiz, depolama için kullanılan bir tüp şeklinde malzemedir. 750 litrelik dikey depo hacmi ile ortalama bir evin ihtiyacı olan su miktarını karşılayacak kapasitededir. Polietilen, suda çözünmeyen ve UV ışınlarına dayanıklı bir malzemedir, bu nedenle açık havada kullanılabilir. Hava koşullarına dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Deponun içine bir dezenfektan eklenmesiyle, bakteri ve mikroorganizmaların üremesi önlenebilir. Deponun üst kısmında, güçlü bir kapak bulunur ve bu kapak, deponun içindeki suyun boşalmasını önler.

Depolama ürünleri noktasında üretici oldukça önemlidir. Bizlerde depolama ürünleri üretmeye 1986 yılında başladık. O günlerde bugüne kadar en kaliteli hammaddeleri seçerek son teknoloji üretim sistemleri kullanmaktayız. Böylece tüm ürünlerimiz sağlam ve uzun ömürlü olmaktadır. Bununla birlikte modelimizin iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantisi bulunmaktadır.

750 Litre Polietilen Dik Depo Hammadde Özellikleri

Polietilen hammaddeyle üretilen dik tasarıma sahip modelimiz, bir tüp şeklinde depolama çözümü olarak kullanılır. Polietilenin belirli özellikleri bulunmaktadır. Hammadde bünyesinde bulunan tüm özellikler, modelimize direkt olarak geçmektedir. Bu kapsamda polietilen, yüksek mukavemete sahip olup, hafif bir malzemedir. Bunun yanında polietilen, suda çözünmeyen bir malzeme olduğundan, suyun kalitesini etkilemez.

Modelimiz oldukça kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Her kullanımdan sonra ağır kimyasal ve parfüm içermeyen temizleyiciler ile temizlenmesi önerilmektedir. Nitekim düzenli olarak temizlenen depolar içerisinde kötü koku oluşumu olmaz. Temizliğin yanında polietilen, UV ışınlarına dayanıklıdır ve bu nedenle açık havada kullanılabilir. Genel olarak modelmiz, hava koşullarına dayanıklıdır ve bu nedenle uzun ömürlüdür. Bunun yanında deponun üst kısmında, güçlü bir kapak bulunur ve bu kapak, deponun içindeki suyun boşalmasını önler. Kapak yine polietilen hammadde ile üretilmekte olup, vidalama şeklinde açılıp kapanabilmektedir. Polietilen, gıda temasına uygun olduğu için kapak hammaddesi ile birlikte modelimiz tamamiyle gıda temasına uygun hale gelmiştir. Bu özellikleri nedeniyle, 5 tonluk su deposu modelimiz evlerde, işyerlerinde ve tarım alanlarında depolama için idealdir. 

750 Litre Polietilen Dik Depo Teknik Özellikleri

Modelimizi incelediğimizde ilk göze çarpan teknik detay, dik bir tasarıma ve 750 litre kullanım kapasitesine sahip olmasıdır. Modelimizde bulunan diğer teknik detaylarına baktığımızda ise 21 kilogram ağırlığında, 185 santimetre yüksekliğinde, 5 milimetre malzeme kalınlığı bulunmaktadır. Bunun yanında 50 derece çalışma ısı oranı bulunmaktadır.  Bununla birlikte modelimiz istenilen herhangi bir renkte üretilebilmektedir. Böylece farklı renkli depolarda farklı içerikler çok daha rahat kategorize edilebilmektedir. Bunun yanında manşon olarak pirinç manşon kullanılmaktadır. Böylece depo tümünde gıda temasına uygunluk sağlanmaktadır. Sizlerde bu modelimizi incelemek için web sitemizi ziyaret edebilir, müşteri temsilcilerimizle görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer Ürünler
Polietilen Dikey Depolar
50 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
100 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
200 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
300 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
500 Litre Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
500 Litre Boru Tipi Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1000 Litre Boru Tipi Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1500 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
2000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
3000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
4000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
5 Tonluk Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
8000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
10 Tonluk Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
15000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
20000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
25000 Litre Dik Depo
Renk Kodu Seçiniz
Teklif Al
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×