Çağrı Merkezi 444 55 60

Kocaeli Tonluk Depolar

Kocaeli tonluk depo denince aklımıza hemen bizlerin üretmiş olduğu, her kullanıcıya pek çok yönden faydası olan su deposu modelleri gelmektedir. Bu kadar avantaja rağmen Kocaeli tonluk depo fiyatları da oldukça makul olduğu için Kocaeli halkı tarafından hemen benimsenmiştir.

Genel olarak Kocaeli tonluk depo özellikleri kapsamında kullanım amacına bakacak olursak, gıda veya bir kimyasal içeriğin depolandıktan sonra korunması için muhafazasının sağlanması ve gerekirse içeriğin nakliyesine imkan tanıması, ihtiyaç duyulduğunda ise tahliye edilmesine imkan veren depolardır. 

Kocaeli bölgesinde sanayi ve üretim çok fazla olduğu için Kocaeli tonluk depoürünlerimizde en çok bu alanlarda kullanılmaktadır. Basit amaçlar doğrultusunda evlerimizde de kullanılabiliyor. Örnek verecek olursak, yağmur suyu toplama sistemlerinde ve turşu, salamura gibi işlemlerde bolca kullanılmaktadır. 

Kocaeli bölgesinin iklim koşullarına baktığımızda ise genel olarak Karadeniz iklimine sahip olduğunu görmekteyiz. Bu depolar açık alanda da kullanılırken, çoğunlukla kapalı alanda muhafaza edilerek kullanılmaktadır. Biz üreticiler olarakta satın aldığınız Kocaeli su tankı ürünlerimizi kapalı alanlarda kullanmanızı önermekteyiz.

Kocaeli Tonluk Depo Fiyatları

Kocaeli tonluk depo fiyatları belirlenirken, depolama ürünleri tüketicilerinin bütçeleri de göz önünde bulundurulmuştur. Son zamanlarda birçok nedenden ötürü yaşamış olduğumuz ekonomik kriz, her ürünün fiyatının artmasına sebep olmuştur. 

Yerli bir üretici olarak, yerli halkımızın ihtiyaçlarını ve dertlerini anlıyoruz. Bu nedenden ötürü de Kocaeli tonluk depo fiyatları oldukça uygundur. Kocaeli tonluk depo fiyatları uygun olduğu gibi modeller arasında en uygun fiyat etiketine sahip olanı polietilen kullanılarak ürettiğimiz tanklardır. Bu tankların uygun fiyatlı olmasının bir sebebi de kalıplar sayesinde hızlı ve tek parça üretilmesinden kaynaklanmaktadır. Sizlerde depoların işlevini merak ediyorsanız, başlangıç olarak polietilen tanklardan tercih edebilirsiniz.

Ürünlerimizde gıda depolaması da çok sık bir şekilde yapılmaktadır. Bunların yanı sıra sanayi alanında deterjan gibi kimyasal madde ve karışımların depolanması ve sevkiyatı bu depolar aracılığı ile yapılmaktadır. Sizlerde fiyat teklifi almak ve sizlerin çalışma prensiplerinize uygun olan depoyu bulmak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Kocaeli Tonluk Depo Modelleri

Kocaeli tonluk depo modelleri pek çok ihtiyaca çözüm olabilmesi açısından, çeşitli tasarımlar ile üretilmektedir. Farklı tasarımlarda üretilmesi dolayısı ile farklı fiyat etiketlerine sahip olabiliyorlar.

Kocaeli tonluk depo modelleri polietilen, polyester ve paslanmaz çelik olarak üç farklı hammadde kullanılarak üretilmektedir. Bu hammaddeler ÜR-GE çalışmaları kapsamında özel olarak seçilmiştir. En temel özellikleri ise Kocaeli tonluk depo çeşitlerinin içerisinde depolanan içeriğe herhangi bir etkisi olmamasından kaynaklanmaktadır. 

Tasarımlar kapsamında bakacak olursak; yatay tanklar daha çok karavanlarda, tırlarda ve yatlarda kullanılmaktadır. Büyük ebatları ise üretim bantlarına çok uyumludur. Kocaeli tonluk depo özellikleri arasındaki dikey tanklar ise genellikle sanayilerde çok kullanılmaktadır. Dikdörtgen depolar ise yağmur toplama sistemleri ve yine sanayi alanında çok fazla kullanılan depolar arasındadır. Bu tanklar içerisinde gıda olabildiği gibi pek çok kimyasal karışımı da depolayabilir ve nakliye edebilirsiniz.

Kocaeli Tonluk Depo Özellikleri

Kocaeli tonluk depoürünlerimizin en büyük özellikleri arasında içerisinde zararlı ışınları almıyor olmasıdır. Bu durum depoların içerisinde içerik için daha sağlıklı bir ortam oluşturur. 

Depoların bir diğer özelliği üretim şekilleridir. Polietilen kullanılarak üretilen tanklar monoblok üretim şekli ile üretilirler. Monoblok üretimde depolar, kalıplar yardımıyla herhangi bir ek olmadan üretilmektedir. Kocaeli’nin yanı sıra Edirne tonluk depo modelleri de benzer özelliklere sahiptir. Çünkü Kocaeli bölgesi gibi Karadeniz iklimi hissedilmektedir. Üretim şekillerine geri döndüğümüzde ise polyester ve paslanmaz tanklarda ise hammaddeden elde edilen malzemeler özel yöntemler ile birleştirilmektedir. Bu durumda bu tanklar yerinde montaj avantajına sahip olmaktadır.

×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×